Föremål som liknar numrerad
7068 Färgetsning
Såld: 800 kr
Såldes den 19 januari 2026
7072 Etsning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 19 januari 2026
7146 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026
6573 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
6448 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
7045 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 19 januari 2026
6223 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2026
6552 Litografi
Såld: 600 kr
Såldes den 19 januari 2026
7085 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026