Föremål som liknar fiskare
6712 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
4402 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
5181 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 december 2025
4196 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 december 2025
5319 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 oktober 2025
4539 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 4 augusti 2025
4428 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 28 juli 2025
4298 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 31 mars 2025
8348 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 10 mars 2025