Föremål som liknar Mona

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 5153 Skärbräda
    Såld: 400 kr

    Såldes den 8 december 2025
  • 2039 Vas
    Såld: 700 kr

    Såldes den 24 november 2025
  • 5039 Litografier
    4 st, Mona Johansson. Signerade, 34x26-42x32cm
    Såld: 100 kr

    Såldes den 27 oktober 2025
  • 7125 Vas
    Såld: 600 kr

    Såldes den 29 september 2025
  • 4291 Matservisdelar
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 15 september 2025
  • 3296 Färglitografi
    Såld: 600 kr

    Såldes den 8 september 2025