Föremål som liknar Lod
5401 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 8 december 2025
8414 Skulptur
Såld: 1.100 kr
Såldes den 1 december 2025
7184 Skulpturer
Såld: 100 kr
Såldes den 29 september 2025
7267 Kuddar
2 st Stig Lindberg, Melodi, Design House, 40x40 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 29 september 2025
2195 Matta
Kina, oxblodsröd, 163x244
Såld: 100 kr
Såldes den 14 juli 2025
8007 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 juni 2025
2018 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 16 juni 2025
6409 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 2 juni 2025
6235 Skulptur
Såld: 2.800 kr
Såldes den 26 maj 2025