Föremål som liknar K Ek
4115 Karmstolar
Såld: 2.000 kr
Såldes den 1 december 2025
8198 Sideboard
Såld: 5.000 kr
Såldes den 10 november 2025
6357 Stolar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 21 oktober 2024
9115 Etsningar
Såld: 150 kr
Såldes den 8 april 2024
7237 Karmstol
Karl-Erik Ekselius, JOC Vetlanda
Såld: 100 kr
Såldes den 1 april 2024
4236 Matbord
Såld: 3.400 kr
Såldes den 4 mars 2024
4237 Stolar
Såld: 2.200 kr
Såldes den 4 mars 2024
9267 Stolar
Såld: 200 kr
Såldes den 18 december 2023
3031 Akvarell
Såld: 400 kr
Såldes den 6 november 2023