Föremål som liknar Johansson

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6041 Stolar
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 5068 Oljemålning
    Såld: 3.600 kr

    Såldes den 8 december 2025
  • 4307 Lampetter
    Såld: 100 kr

    Såldes den 1 december 2025
  • 5039 Litografier
    4 st, Mona Johansson. Signerade, 34x26-42x32cm
    Såld: 100 kr

    Såldes den 27 oktober 2025
  • 9287 Skål
    Såld: 250 kr

    Såldes den 20 oktober 2025
  • 9330 Etsning
    Såld: 300 kr

    Såldes den 13 oktober 2025