Föremål som liknar APS
8024 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
5314 Glas
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2025
5018 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2025
5211 Keramikplattor
Såld: 450 kr
Såldes den 8 december 2025
4331 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 1 december 2025
3075 Glas
Såld: 800 kr
Såldes den 24 november 2025
8535 Ölglas
Boda, 9 st + snapsglas, 10 st. Höjd: 9,5-15
Såld: 100 kr
Såldes den 17 november 2025
7345 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 10 november 2025
7272 Plunta
Såld: 900 kr
Såldes den 3 november 2025