Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar APS


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 5211 Keramikplattor
    19 st, Landskapsblommor, olika modeller. Längd: 12..//
    Såld: 450 kr

    SÃ¥ldes den 8 december 2025
  • 4331 Akvarell
    2 st, Arthur Harris. Signerad, akvarell, daterad -..//
    Såld: 350 kr

    SÃ¥ldes den 1 december 2025
  • 3075 Glas
    23 delar, Monica Bratt (1913-1961), Sverige. Reijm..//
    Såld: 800 kr

    SÃ¥ldes den 24 november 2025
  • 8535 Ã–lglas
    Boda, 9 st + snapsglas, 10 st. Höjd: 9,5-15
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 17 november 2025
  • 7345 Akvarell
    2 st, Arthur Harris. Signerad, akvarell, daterad -..//
    Såld: 600 kr

    SÃ¥ldes den 10 november 2025
  • 7272 Plunta
    + snapsglas, 13 delar, 6-19, Holmegaard. Längd: 3,..//
    Såld: 900 kr

    SÃ¥ldes den 3 november 2025




Ladda ner broschyr