KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789085
nr 1378 9085
Gösta Lindqvist, monogramsignerad, komposition. Olja på duk, 46x55, yttermått inklusive ram: 49x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:49:20
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr