KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 14598275
nr 1459 8275
Madeleine Quist Odgren
(f. 1940), Sverige
Blandteknik/collage, Madeleine Quist Odgren (f. 1940). Signerad, daterad -69, pannå, 72x59, yttermått inklusive ram: 76x63 cm
Madeleine Quist Odgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:12:16
100 kr
200 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Madeleine Quist Odgren
Läs mer om Madeleine Quist Odgren