KONST / Litografier / Färglitografi 15086196
nr 1508 6196
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, numrerad 139/200 cm, yttermått inklusive ram: 65x48 cm
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:35:36
200 kr
250 kr