MÖBLER / Bord / Salongsbord 9669367
nr 966 9367
Salongsbord
1880-tal, diameter: 90 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
måndag 8 juni 2015
kl 19:27:35