KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9028348
*
nr 902 8348
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, porträtt, 9x6
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 juli 2014
kl 19:07:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/6 23:25:19
1
Vinnande bud
11/7 10:41:23
2
150 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik porträtt porträttmåleri vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22
-
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:29
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20
*
Blandteknik
nr 902 8348
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, porträtt, 9x6
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 juli 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 30/6 23:25:19 | 1 | Vinnande bud |
| 11/7 10:41:23 | 2 | 150 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik porträtt porträttmåleri vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22 -
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:29 -
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20



