FURNITURE / Tables / Matbord 5015382

nr 501 5382

Matbord

Lenght: ()

Mahogny, med lådor, 1800-tal, höjd: 77, diameter: 115 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 400

Monday December 17 2007
at 17:19:07