KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13442295
nr 1344 2295
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Etsning, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, daterad 82, "Åsa". Motivet: 26,5x22 cm
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:43:28
100 kr
250 kr
300 kr