GLAS OCH KERAMIK / Glas / Jardiniere 9007433

nr 900 7433

Jardiniere

Kristall, längd: 31 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 juni 2014
kl 19:32:21

15/6 16:17:45 1      Vinnande bud
16/6 15:18:44 2      150 kr

Halvkristall