GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 11031343

nr 1103 1343

VASE

China, blue and white, 18th century, height: 17, 5 cm, nagg på fotringen.

Kina, blåvit, 1700-tal, höjd: 17, 5 cm

Condition: nagg på fotringen

600

SEK 150

Monday April 24 2017
at 20:10:46

21/4 20:08:36 1      100 kr
23/4 15:26:46 2      Vinnande bud