MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4263166

nr 426 3166

Byrå

1800-tal, bemålad, längd: 114, djup: 57, höjd: 91 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 28 augusti 2006