KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 9075243

nr 907 5243

Tusch

Signerad, bladets mått: 21x16

Utrop:

600 kr

måndag 25 augusti 2014
kl 20:18:38