KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14203015
nr 1420 3015
Dominyka Usvaiskaya
(f. 1991), Sverige
Blandteknik, "Copper oxidation". Signerad. Mixed media, 40x32cm, yttermått inklusive ram: 45x36,5 cm
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:24:54
100 kr
150 kr
Dominyka Usvaiskaya
Läs mer om Dominyka Usvaiskaya