KONST / Litografier / Färglitografi 9029567
nr 902 9567
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Färglitografi , Evy Låås (1923-1999), Interiör, 41/260, signerad. - 75, motivet: 42x53
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 juli 2014
kl 18:38:03
14/7 11:45:41
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås