MISCELLANEOUS / Jewellery / Brooch 16937121

nr 1693 7121

BROOCH

1930s, förgylld och paste. Width: 3 cm cm, height: 3 cm cm,

1930-tal, förgylld och paste. Bredd: 7 cm. Höjd: 3 cm

SEK 300

Monday April 14 2025
at 18:57:02

14/4 18:52:02 1      Vinnande bud
14/4 18:52:57 1      justering av budtak