GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Uppläggningsfat 13767400

nr 1376 7400

Uppläggningsfat

Glaserat lergods. Signerad, 2000,51x40 cm

Kondition: nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:47:27