KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229392
nr 1522 9392
Johnny Millar
(1855-1939), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -20, stilleben. Olja på duk, 55x76 cm, yttermått inklusive ram: 71x91 cm
Kondition: dukskador
Johnny Millar, svensk målare född 1855, död 1939.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:25:51
16/2 06:59:33