KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229392

nr 1522 9392

Johnny Millar

(1855-1939), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -20, stilleben. Olja på duk, 55x76 cm, yttermått inklusive ram: 71x91 cm

Kondition: dukskador

Johnny Millar, svensk målare född 1855, död 1939.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 februari 2023
kl 20:25:51

16/2 06:59:33 1      Vinnande bud

Johnny Millar

Läs mer om Johnny Millar