ART / Etchings etc / Color etchings 13778004
nr 1377 8004
Sten Eklund
(1942-2009), Sverige
2 pcs, Sten Eklund (1942-2009), Sweden. Del av svit. Signed, numbered 40/50. Etsning + handkolorering. Sheet: ca 50x40 cm, unframed,
COLOR ETCHINGS, 2 st, Del av svit. Signerad, numrerad 40/50. Etsning + handkolorering. Bladets mått: ca 50x40 cm, oramat löst blad
Sten Eklund, Swedish painter and printmaker born 1942 in Uppsala, dead 2009 .
300
SEK 500
Monday February 8 2021
at 18:59:42
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
Sten Eklund
Read more about Sten Eklund