KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8323279
nr 832 3279
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), "Gustav Vasas skyddsvakter", signerad, -76, 57/300, motivets mått: 27x88
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 juni 2013
kl 18:03:45
28/5 10:39:52
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén