MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13581611
nr 1358 1611
Byrå
Gustaviansk stil, Intarsia, Stenskiva. Bredd: 87, djup: 42 cm, höjd: 85 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador, fanérbortfall
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:57:14
31/10 11:30:18
Den Gustavianska stilen