MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 16873283
nr 1687 3283
Stolar
6 stolar, Karl Johanstil, 1920-tal, sitthöjd 47 cm ca, rygghöjd 92,5 cm, bredd sits 46 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 mars 2025
kl 18:33:10
16/3 20:18:38