Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Ramar / Ram 3204474



*

nr 320 4474


Ram

med foto, 80x52


Utrop:

100 kr

Såld:

700 kr

Sista tid för bud online:

måndag 5 juli 2004
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
1/7 21:40:40 1      250 kr
2/7 21:55:19 2      200 kr
5/7 11:35:14 3      ledande budet*
5/7 13:17:04 4      350 kr
5/7 13:17:54 4      450 kr
5/7 15:57:15 5      550 kr


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: foto ram ramar
  • 6665 AkrylmÃ¥lning
    Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 20:08
  • 6536 Blyerts
    Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 18:57
  • 6613 Bojaner
    2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 20:19




Ladda ner broschyr