KONST / Litografier / Färglitografi 8639523
nr 863 9523
Karl Mårtens
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, 2 st, signerad Karl Mårtens, Motiv med fåglar, bladets mått: 31x31
Karl Mårtens, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 2 december 2013
kl 18:24:11
100 kr
500 kr
500 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.600 kr
6
1.200 kr
6
1.400 kr
6
1.600 kr
6
1.700 kr
1.900 kr
7