ÖVRIGT / Mattor / Esfahan 5271016
nr 527 1016
Esfahan
Tidigt 1900-tal, 216x309, jämnt ställvis hårdare slitage, en långsida med langettskada, even partly heavier wear, one side needs new overcast.
Utrop:
10.000 kr
Såld:
8.000 kr
måndag 26 maj 2008