MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Dress 15781025

nr 1578 1025

DRESS

Röd aftonklänning med paljetter, etikettmärkt Frank Usher. Proveniens Kjerstin Dellert. Storlek UK 18. Skänkt av Yvonne Sörensen Björud,

Röd aftonklänning med paljetter, etikettmärkt Frank Usher. Proveniens Kjerstin Dellert. Storlek UK 18. Skänkt av Yvonne Sörensen Björud

2000

SEK 1600

Monday November 13 2023
at 16:25:00

     300 kr
(RESERVE NOT MET)
     400 kr
(RESERVE NOT MET)
     500 kr
(RESERVE NOT MET)
     700 kr
(RESERVE NOT MET)

  • Nov 13

Specialauktion för Stadsbrudskåren

Read more about Specialauktion för Stadsbrudskåren