ART / Lithographs / Litograph in colors 7663148
nr 766 3148
LITOGRAPH IN COLORS
signed, 57/90, subject size: 39x47,
signerad, 57/90, motivets mått: 39x47
SEK 100
Monday July 2 2012
at 17:07:35
25/6 21:42:42