GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Tallrikar+skålfat 9344020
nr 934 4020
Tallrikar+skålfat
3+ 1, China, e.g. omkring 1800-tal, diameter: 12-13, nagg.
3+ 1, Kina, bland annat. omkring 1800-tal, diameter: 12-13
Condition: nagg
800
SEK 300
Monday January 12 2015
at 19:54:22
12/1 11:06:00
12/1 11:07:05
Jan 12
e-auktion
Read more about e-auktion