ART / Oil paintings / Oil painting 12815304

nr 1281 5304

OIL PAINTING

kopia av Bror Geijer-Göthe (1892-1949) efter original av Olof Södermark 1848. Föreställer fru Frances Eliza von Koch född Lewin (1804-1888). No signature. Oil on canvas, 72x54 cm,

kopia av Bror Geijer-Göthe (1892-1949) efter original av Olof Södermark 1848. Föreställer fru Frances Eliza von Koch född Lewin (1804-1888). Ej signerad. Olja på duk, 72x54 cm

1000

SEK 3000

Monday October 14 2019
at 19:50:01