GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tvättfat + kanna 9489606
nr 948 9606
Tvättfat + kanna
2 delar, "Stella", England, diameter: 40, höjd: 13-30
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 mars 2015
kl 18:02:31
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr