KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11532458
*
nr 1153 2458
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Blandteknik, 1987,96x78
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 december 2017
kl 20:46:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/12 15:41:40
1
Vinnande bud
18/12 17:13:54
2
400 kr
18/12 17:13:54
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik bo e lundquist svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:59
-
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:03
-
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:12
*
Bo E Lundquist
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Läs om budbetjänten
nr 1153 2458
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Blandteknik, 1987,96x78
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 december 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/12 15:41:40 | 1 | Vinnande bud |
| 18/12 17:13:54 | 2 | 400 kr |
| 18/12 17:13:54 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik bo e lundquist svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:59 -
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:03 -
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:12



