UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 2633090
*
nr 263 3090
Väggpendyl
Förgylld, (sk), H.65
Utrop:
800 kr
Såld:
650 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 september 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
6411 Lodur
1800-tal, metall. Höjd: 24 cm. Bredd: 20 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:35
*
Väggpendyl
nr 263 3090
Väggpendyl
Förgylld, (sk), H.65
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 650 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 september 2003 |
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
6411 Lodur
1800-tal, metall. Höjd: 24 cm. Bredd: 20 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:35



