ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7016545
nr 701 6545
höjd: 116 förgylld 1890-tal
Utrop:
1.300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 juni 2011
kl 18:36:27
800 kr
1.100 kr
1.000 kr