SILVER & METAL / Silver / Parti silver 5428356
nr 542 8356
Parti silver
Lenght: ()
10 delar, svenska/utländska stämplar, 18/1900-tal, bl a gräddkanna (1875), pipa + sigillstamp(mässing)
100
SEK 500
Monday September 22 2008
at 16:26:04
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr
500 kr