FURNITURE / Tables / Writing desk 4558645

nr 455 8645

WRITING DESK

Lenght: ()

Ek, längd: 136, djup: 74, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 600

Monday Mars 5 2007
at 16:26:37