KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7607047
nr 760 7047
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Edward R Bacon, 1897, signerad. 23, 9x15, 7. Hjert&Hjert no. 77
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 28 maj 2012
25/4 16:50:01
- Klassiska
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn
nr 760 7047
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
| Utrop: | 5.000 kr |
| Såld: | 4.000 kr |
måndag 28 maj 2012 |
| 25/4 16:50:01 | 1 | Vinnande bud |
- Klassiska
Anders Zorn