MÖBLER / Soffor / Soffa 14235536
nr 1423 5536
Soffa
Nyrokoko. Längd: 210 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:03:33
1/10 15:38:35
100 kr
4/10 17:57:06