ÖVRIGT / Diverse / Papperskorg 9614064
*
nr 961 4064
Papperskorg
1950-tal, höjd: 39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:17:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 22:05:29
1
100 kr
8/5 11:38:10
2
150 kr
10/5 14:35:01
3
Vinnande bud
11/5 16:21:47
4
250 kr
11/5 16:21:47
3
300 kr (Budbetjänt)
11/5 20:12:00
5
350 kr
11/5 20:12:00
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: papperskorg
-
9296 Papperskorg
Metall. Diameter: 37 cm. Höjd: 41 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:09
*
Papperskorg
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4064
Papperskorg
1950-tal, höjd: 39 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 22:05:29 | 1 | 100 kr |
8/5 11:38:10 | 2 | 150 kr |
10/5 14:35:01 | 3 | Vinnande bud |
11/5 16:21:47 | 4 | 250 kr |
11/5 16:21:47 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
11/5 20:12:00 | 5 | 350 kr |
11/5 20:12:00 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: papperskorg
-
9296 Papperskorg
Metall. Diameter: 37 cm. Höjd: 41 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:09