KONST / Litografier / Grafiska blad 13139021
nr 1313 9021
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
Grafiska blad, 14 st, Etsningar/Litografier. Signerad, 16-25x14-16 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:27:28
1.200 kr
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg