FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 8548241
nr 854 8241
ARMCHAIR
1880s, damaged, wear.
1880-tal
Condition: skadad, slitage
600
SEK 100
Monday October 21 2013
at 20:35:16
19/10 10:37:40