ÖVRIGT / Leksaker / Nalle 15554180

nr 1555 4180

Nalle

Steiff. Längd: 40 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 14 augusti 2023
kl 19:14:52