Ã–VRIGT / Musikinstrument / Flygel 10928365

nr 1092 8365

Flygel

Petrov, Tjeckoslovakien, Modell 4, 68125

Kondition: slitage, skador

måndag 27 februari 2017
kl 19:35:56