MÖBLER / Möbler, övrigt / Grammofonmöbel 5522722

nr 552 2722

Grammofonmöbel

Med Grammofonskivor, längd: 171, djup: 51, höjd: 84

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

900 kr

måndag 17 november 2008
kl 18:42:20