KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13486612
nr 1348 6612
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, EB, 1906, Stilleben. Motivet: 43x26, ej ramad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 september 2020
kl 18:57:21
200 kr