GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dish 5886450

nr 588 6450

DISH

china, Blåvitt, Dia39, slitage, skador.

Kina, Blåvitt, Dia39

Condition: slitage, skador

300

SEK 450

Monday June 15 2009
at 17:25:48

13/6 00:16:45 1      Vinnande bud
13/6 17:31:55 2      400 kr